Dobry mailing- polecamy!

Największy Katolicki Ranking Stron

KATOLICY  KOCHAJĄ BOGA - KATOLICKI RANKING

 

 

Szukałem Was .... "Szukałem was, a teraz wy przyszliście do mnie."

Zapewne każdemu młodemu człowiekowi te słowa zapadły bardzo dobrze w pamięci. Wypowiedział je Papież, Jan Paweł II. Nasz kochany Ojciec Święty. Przez swoje wspaniałe życie, pokazał nam jak mamy żyć zgodnie z dekalogiem. To był niezwykły człowiek. Nie przejmował się własną ciężką chorobą, przez którą wiele cierpiał. Zawsze myślał o innych. Opisując Jego postać, można wymieniać same pozytywne cechy.
Był innym Papieżem niż wszyscy.
Był Słowianinem.
Był największym podróżnikiem, przebył 104 podróże zagraniczne.
Władał wieloma językami.
Był celem zamachu.
Odwiedził Ziemię Świętą i Jerozolime.
Gościł Rabinów w Watykanie.
Przekroczył próg Meczetu.
Uwielbiał chodzić po górach.
2 dzień kwietnia 2005 roku zapadnie w nas głęboko w sercu. To wtedy "odszedł od nas do domu Ojca" Jan Paweł II. To był czas smutku, żalu, łez. Ludzie gromadzili się w kościołach, na placach na modlitwie i czuwaniu.

Pogrzeb odbył się 08.04.2005 r. Nie było w dziejach świata żadnego człowieka, którego żegnano by tak, jak Karola Wojtyłę. Podczas kazania, kardynał Joseph Ratzinger powiedział wzruszające słowa: "Nasz ukochany Papież stoi teraz w oknie Domu Ojca, patrzy na nas i nam błogosławi." Na pogrzeb przyjechali również wyznawcy innych religii. Na Placu św. Piotra było słychać: "SANTO SUBITO." Trzeba pamiętać o tym, że nasz Ojciec nie zostawił nas samych. Pozostała po nim Jego nauka.Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

 


http://kulnaro.pl/formexplode-suplement-na-przyrost-masy-miesniowej/
Zbuduj masę mięśniową!
http://kulnaro.pl/formexplode-suplement-na-przyrost-masy-miesniowej/
 
 
Copyright © 2017, mlodziez.opole.pl , Wszelkie prawa zastrzeżone